0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Рибок Машки Клуб Ц Патики

Рибок Машки Клуб Ц Патики

DEN 1279.84
Достапно за нарачка

Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 100% Кожа. Гумен ѓон. Вратило мери приближно низок врв " од лак. Овие чевли за новороденчиња ажурираат класичен дворски стил со дизајн кој сигурно ќе ги воодушеви најмладите обожаватели На Потчинети. Горната кожа со светли бои, облогата со графички принт и деталите за Потчинетите Со потпис им даваат разигран изглед. Обложена кожа горниот дел. Текстилна постава. Гумен надворешен ѓон за издржливост и влечење. Рибок е глобален бренд инспириран Од Америка со длабоко фитнес наследство и јасна мисија : да биде најдобриот фитнес бренд во светот. Не е лесно. Но, ако постои една марка што може да го оствари тоа, тоа Е Рибок, брендот кој беше фундаментално дел од фитнес движењето кое засекогаш го промени начинот на кој гледаме на спандекс и ленти за глава. Секако, ова веќе не е 1980 – тите-светот продолжи понатаму. Но, И Рибок и тој продолжува да биде смел. Смелоста е да се знае големината не доаѓа од еднаквоста. Изминатите години се карактеризираа со трансформација од традиционални спортови во фитнес. Трите страни На Делтата На Рибок, симбол на промени и трансформација, ги претставуваат физичките, менталните и социјалните промени што се случуваат кога поединците го прифаќаат предизвикот да се подобрат себеси во теретана, во нивните животи и во светот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат