0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хемотон емајлвер 2 парчиња емајл чинии гроздобер емајл сливови задебелени емајли мешање садови за супи со садови околу салата за сервирање сад за сад емајл сад за с

Хемотон емајлвер 2 парчиња емајл чинии гроздобер емајл сливови задебелени емајли мешање садови за супи со садови околу салата

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Едноставен изглед практичен за употреба. Погодно за многу прилики, како што се дом, ресторан и хотел. Одличен избор за подароци на вашите пријатели како подарок за домаќинство. Може да се користи како слив на супа, слив на садови, овошен слив и многу повеќе. Направено од еколошки и здрави материјали, можете да го користите со доверба. Опис Нашите сливови се одличен избор за вашата кујна. Басенот е изработен од високо квалитетен емајл, кој има анти-корозија и анти- 'рѓа функции. Басенот со супа од емајл има широк спектар на употреба. Практичните сливови на емајл можат да ги исполнат вашите различни барања. Карактеристики- материјал : емајл- изработен од еколошки и здрави материјали, можете да го користите со доверба. Како подарок за домаќинство. Пакет, вклучувајќи 2 x сливови на емајл.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат