0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Vaoswusa Tourmaline Slimming Health Sock Еден пар чорапи за само-загревање, чорапи за акупунктура на турмалин, здравствен чорап на турмалин, здравствен чорап, турмалински чорапи за а?

Vaoswusa Tourmaline Slimming Health Sock Еден пар чорапи за само-загревање, чорапи за акупунктура на турмалин, здравствен чорап

DEN 95.84
Достапно за нарачка

Залиха

【Направете вежба удобно】 Со овие термички чорапи можете да ја задржите целата зима подалеку од студот за да можете да ја дадете топлината секој момент. Добро за студено време. Направено од висококвалитетен полиестер памук со карактеристики на меки и удобни, има долг живот. Дното на Health Health Sock Tourmaline Slimming е дизајниран со Tourmaline, кој автоматски се загрева во ладно време и ги релаксира нозете. 【Турмалин Слимкинг здравство чорап】 Турмалин Слимлинг Здравствен чорап користи висококвалитетно природно жариште со стимулирање на точките на акупунктурата на стапалата за да постигне ефект на масажа. Врши статичка масажа на стапалата за да го ослободи заморот и да ги олесни болните нозе. Нашите унисекс анти -лизгачки чорапи нудат подобар зафат за подобрена стабилност и рамнотежа за да можете да останете безбедни, да избегнете повреди и да имате подобра контрола врз движењата на вашето тело. Направено од висококвалитетен полиестер памук со карактеристики на меки и удобни, има долг живот. 【Направете вежба удобно】 Со овие термички чорапи можете да ја задржите целата зима подалеку од студот за да можете да ја дадете топлината секој момент.【Турмалин Слимкинг здравство чорап】 Турмалин Слимлинг Здравствен чорап користи висококвалитетно природно жариште со стимулирање на точките на акупунктурата на стапалата за да постигне ефект на масажа. Нашите унисекс анти -лизгачки чорапи нудат подобар зафат за подобрена стабилност и рамнотежа за да можете да останете безбедни, да избегнете повреди и да имате подобра контрола врз движењата на вашето тело. Дното на Health Health Sock Tourmaline Slimming е дизајниран со Tourmaline, кој автоматски се загрева во ладно време и ги релаксира нозете. Се вклопува во кривата на стапалото, така што жариштето е близу до единствената кожа. Може да го олесни заморот на нозете и да го регулира нервниот систем. 【Чувајте ги нозете топли - чорапи за само -греење. Зимски топли чорапи идеални за активности на отворено, скијање, сноубординг, пешачење, хокеј и други спортови. Добро за студено време. Најдобар подарок за себе, вашите пријатели, мама, тато и семејство за да ги одржат здрави. Најдобар подарок за себе, вашите пријатели, мама, тато и семејство за да ги одржат здрави. Само-загревањето ја елиминира влагата, мирисот и отокот на нозете за да се регулира циркулацијата на крвта. Design Не -лизгачки дизајн - прикажано со лепливи точки на силиконохот на дното на здравствениот чорап што не се лизга турмалин. 【Чувајте ги нозете топли - чорапи за само -греење. Прошетајте дозволувајќи да уживате во нова виталност и удобност. 【Го намалува заморот и ја подобрува циркулацијата на крвта】 Турмалинскиот минерал на дното на чорапот (скапоцен природен минерал) ги стимулира мускулите на стапалото и телето преку масажа на акупутон, може да го олесни заморот на нозете, Мириси, елиминирајте го отокот на нозете и нозете, излупете ја кожата, создадете статичка масажа на стапалото, ја регулираат циркулацијата на крвта, го забрзуваат метаболизмот и подобрување на варењето. Design Не -лизгачки дизајн - прикажано со лепливи точки на силиконохот на дното на здравствениот чорап што не се лизга турмалин. Прошетајте дозволувајќи да уживате во нова виталност и удобност. Се вклопува во кривата на стапалото, така што жариштето е близу до единствената кожа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат