0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JBTNBX Womenенски дополнителни широки ширина дијабетични чевли со лесен прилагодлив затвор едем обични патики за одење за едем на артритис едем отечени нозе

JBTNBX Womenенски дополнителни широки ширина дијабетични чевли со лесен прилагодлив затвор едем обични патики за одење за едем

DEN 2127.20
Достапно за нарачка

Залиха

Гума ѓон. 【Квалитетни материјали】 Дијабетични чевли за жени чевли со широка ширина направени со високо еластична постава за летање и памучна обвивка, материјалот е удобен и дише, а не затнат чевли. Единствениот е изработен од лесен гумен ѓон кој обезбедува стабилност и без лизгање за стапалото. 【Прилагодлив дизајн】 Дијабетични чевли за широка ширина на жени дизајнирани со прилагодливи ленти, Instep и VAMP може да се одвиваат на положбата на пети и еластичната лента може да се прилагоди на удобна позиција. Прави мазно и удобно одење. 【Лесно е да се облече и да се соблече - женските модни патики се погодни за луѓе со сите видови на проблеми со мобилноста. Можете лесно да ги прилагодите лентите според отокот на нозете. Идеално за дијабетичари, масни стапала, отечени нозе, широки стапала, деформирани стапала, артритис и фасцитис. 【3 пара конфигурација на влошката】 Најдобриот широк широк широк едем со дијабетичари на JBTNBX се смислено опремени со 3мм и 5мм табани што можат да се променат и прилагодат по волја. Овозможување максимална удобност за нозете. Стапки со високо-технолошки амортизирани вибрации за дизајн на вибрации и поддршка за перничиња од пена за меморија обезбедуваат стабилност и ја зголемуваат удобноста на болката во потпетиците на чевлите и го намалуваат стресот при одење или стоење. 【Погодно е за луѓе и прилики】 жени чевли за одење за сите возрасни жени , лекари, медицински сестри, стари лица, канцелариски работници, итн. Тие се погодни за сите видови на дијабетес, артритис, едем, плантарна фасцитис, болка во стапалото или едем. Буниони, широки стапала. Пациенти со дијабетичари. Отечени нозе, болка во стапалото, непријатност во нозете. Недостаток на јачина на нозе, повреда на стапалото, итн. Во сите овие случаи, можете да изберете нас jbtnbx дијабетични чевли, ви носиме удобно искуство. Телото за чевли со велкро, може автоматски да ја прилагоди големината и ширината, така што стапалото да постигне удобна позиција. Лесен, преносен, може да се користи и во затворено и на отворено, намалувајќи го товарот на старите лица. Нозете добиваат удобно чувство. Дијабетични чевли за постари лица со отечени нозе, широки стапала, масни стапала, буниони, итн. Доаѓа со табани што можат да се заменат по волја за да ги направат нозете поудобни. Women'sенски дијабетични чевли се погодни за сите прилики и возрасти за возрасни (големина 7-9,5), како што се : канцеларија, одење, возење, шопинг, одење .. погодно за сите видови на луѓе, канцелариски работници, возрасни, постари лица. JBTNBX дијабетични чевли се смислено дизајнирани да ви обезбедат удобност, леснотија, дишење, погодност и мода. Ергономски совршен дизајн. Создавање подобар живот за луѓе со непријатни нозе. JBTNBX женски дијабетични чевли се специјализирани за производство на широк спектар на модерни дијабетични чевли со иновативни стилови и висок квалитет. Секој пар чевли е внимателно направен. Наменети да ги направат вистинските чевли за луѓе кои страдаат од дијабетес, болка во нозете, масни стапала, широки стапала, артритис, фасцитис и буниони. Можете да ги изберете чевлите што ви се потребни од нашата продавница.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат