0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
L & I 0.3937 O.D. HSS Chucking Reamer 6 Flute .3937 25/64 .4063 -.0126 10 mm - DW21817AA3

L & I 0.3937 O.D. HSS Chucking Reamer 6 Flute .3937 25/64 .4063 -.0126 10 mm - DW21817AA3

DEN 686.40
Достапно за нарачка

Залиха

Вие ја купувате сликата на сликар.Дод од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијаметар : 0,3937 инчи, кој се претвора во 10.000 mmman Производител / Бренд : L & Ithank Вие за вашиот бизнис! Локација : 1-2-B-3 .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат