0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Алатка за чистење на олук за чистење олук за чистење на олук за чистење на покривот за чистење на олук за чистење на лопати

Алатка за чистење на олук за чистење олук за чистење на олук за чистење на покривот за чистење на олук за чистење на лопати

DEN 255.20
Достапно за нарачка

Залиха

Алатката за чистење на олуците е изработена од траен пластичен материјал. Црна, 1 пакет. Димензија : 13 ”× 9,8” × 2,75 ”(33 × 25 × 7 см). Уникатен дизајн за лажицата за чистење на олуците за олук поради сечилото на стругалката има рабови за тесен, широк и заоблен олук за чистење на лисја или валкани во покривот на светлата за вили, куќи, ров, канализации, каде што рацете не можат да ги достигнат. Лесен за употреба и вклопување во пол со кука со специјална форма за да се повлече отпадот, остатоците, лисјата под олук и да се чистат зад светларниците и другите структури на покривот. Чистачот на ергономски олук може да се прикачи на повеќето столбови за продолжување. Совршено за проширување на областа за чистење, заштеда на време на чистење и енергија. Алатката за чистење на олуците е изработена од траен пластичен материјал. Црна, 1 пакет. Димензија : 13 ”× 9,8” × 2,75 ”(33 × 25 × 7 см). Уникатен дизајн за лажицата за чистење на олуците за олук поради сечилото на стругалката има рабови за тесен, широк и заоблен олук за чистење на лисја или валкани во покривот на светлата за вили, куќи, ров, канализации, каде што рацете не можат да ги достигнат. Лесен за употреба и вклопување во пол со кука со специјална форма за да се повлече отпадот, остатоците, лисјата под олук и да се чистат зад светларниците и другите структури на покривот. Чистачот на ергономски олук може да се прикачи на повеќето столбови за продолжување. Совршено за проширување на областа за чистење, заштеда на време на чистење и енергија. Алатката за чистење на олуците, црна, 1 пакет димензија : 13 ”× 9,8” × 2,75 ”(33 × 25 × 7 см) Сечилото на стружерот има рабови за тесен широк и заоблен олук и лесен за чистење на лисја, остатоци, одбивање во Покривот на светлото кога рацете не можат да достигнат лесен за употреба и да го вклопат на столб со специјална кука за да се повлечат отпадоци, остатоци, лисја под олук и да се исчистат зад светлата и другите структури на покривот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат