0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нараквица за дифузер на есенцијално масло, црн кожен бенд накит уникатен подарок за жени, девојки на роденден и Божиќни ефтини подароци за пријатели соработник XL080-

Нараквица за дифузер на есенцијално масло, црн кожен бенд накит уникатен подарок за жени, девојки на роденден и Божиќни ефтини

DEN 175.68
Достапно за нарачка

Залиха

✌ Гробично за училиште, работа или каде било помеѓу, нашата нараквица со масла од ароматерапија ви овозможува да ги дифузирате омилените мириси за да ви помогне да се опуштите, де-стрес и да пронајдете внатрешен мир. Компатибилен со сите брендови на есенцијално масло. ✌ Адрендлив лента за зглобот, едниот крај на нараквицата за дифузер на маслото е долга 8 см/ 3,1 инчи, а едниот крај е долг 32 см/ 12,6 инчи; Има перфориран дизајн, така што можете лесно да го прилагодите според големината на вашиот зглоб, нема потреба да се грижите за проблемот да не можете да го носите. ✌есенцијална нараквица за дифузер на масло со материјал против алергија, мека кожа прави да носи поудобно, долг живот, издржливост, совршена за вас. Моделот на животно дрво е помодерна и класична и е најдобриот подарок за жените. Injojе уживајте во прекрасниот мирис на нараквицата за есенцијално масло без да ја допирате кожата или облеката. Само додадете неколку капки масла на нараквицата за дифузер, тоа ќе ве направи опкружени со шармантна и пријатна арома во секојдневниот живот. Нараквицата на ароматерапија е дизајнирана да јамка околу двапати на зглобот. -Имаме служено илјадници среќни клиенти и нудиме гаранција за гаранција од 180 дена, лесна политика за враќање и пријателска услуга за клиенти. Забележете : Овој производ не содржи есенцијални масла. ✌ Гробично за училиште, работа или каде било помеѓу, нашата нараквица со масла од ароматерапија ви овозможува да ги дифузирате омилените мириси за да ви помогне да се опуштите, де-стрес и да пронајдете внатрешен мир. Компатибилен со сите брендови на есенцијално масло. ✌ Адрендлив лента за зглобот, едниот крај на нараквицата за дифузер на маслото е долга 8 см/ 3,1 инчи, а едниот крај е долг 32 см/ 12,6 инчи; Има перфориран дизајн, така што можете лесно да го прилагодите според големината на вашиот зглоб, нема потреба да се грижите за проблемот да не можете да го носите. ✌есенцијална нараквица за дифузер на масло со материјал против алергија, мека кожа прави да носи поудобно, долг живот, издржливост, совршена за вас. Моделот на животно дрво е помодерна и класична и е најдобриот подарок за жените. Injojе уживајте во прекрасниот мирис на нараквицата за есенцијално масло без да ја допирате кожата или облеката. Само додадете неколку капки масла на нараквицата за дифузер, тоа ќе ве направи опкружени со шармантна и пријатна арома во секојдневниот живот. Нараквицата на ароматерапија е дизајнирана да јамка околу двапати на зглобот. -Имаме служено илјадници среќни клиенти и нудиме гаранција за гаранција од 180 дена, лесна политика за враќање и пријателска услуга за клиенти. Забележете : Овој производ не содржи есенцијални масла.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат