0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Performance Performance 3996 Blue 9 mm филтер за дишење

Performance Performance 3996 Blue 9 mm филтер за дишење

DEN 175.36
Достапно за нарачка

Залиха

Направено од пред-обоен памук, така што бојата нема да избледи. Трикратен челичен врв и база позлатен со хром. Лесно за инсталирање без потребни специјални алатки или вештини. Вклучува стегач од не'рѓосувачки челик. Направено од пред-обоен памук, така што бојата нема да избледи. Трикратен челичен врв и база позлатен со хром. Лесно за инсталирање без потребни специјални алатки или вештини. Вклучува стегач од не'рѓосувачки челик. Целата брзина од страна на производите на Spectre се дизајнирани да се одвиваат добро како што изгледаат користејќи ги материјалите со највисок квалитет и се дизајнирани за оптимално вклопување и функција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат