0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ренштајг 312 125 0 Полирани Шестоаголни Рамни Ладни Длета, Злато, 125 мм

Ренштајг 312 125 0 Полирани Шестоаголни Рамни Ладни Длета, Злато, 125 мм

DEN 1113.60
Достапно за нарачка

Залиха

Тежина : 75гр. Ширина На Врвот : 12мм. Должина : 125мм. Секогаш добра врска-ОД 1959 ГОДИНА, РЕНШТАЈГ ги прави професионалните алатки за работата, од идејата до сериското производство. Со иновации, грижа и посветеност, ние ги задоволуваме потребите на клиентите во многу индустрии професионално и инвентивно. Притоа, станавме еден од водечките светски производители на алатки во нашите области. РЕНШТАЈГ-брзорастечка средна компанија во срцето На Германија. Нашето седиште се наоѓа во тирингија, регион со вековна традиција на изработка на алатки. Над 300 луѓе работат овде и во нашата АМЕРИКАНСКА подружница Ренштајг Алатки, Ад. ОД 1991 ГОДИНА РЕНШТАЈГ е независна подружница на познатиот производител НА алатки КНИПЕКС-ВЕРК Ц.ГУСТАВ ПУЧ КГ во Вупертал, Германија. Со нашата светска мрежа на претставници и тесна соработка со Групата КНИПЕКС, можеме да им служиме на меѓународните клиенти на лице место. Всушност, извозот сочинува над 50 проценти од нашите приходи. Секогаш добра врска-тоа важи за нашите производи, клиенти и вработени, како и за нашето вклучување во образованието, животната средина, спортот и културата. Имаме длабоки корени дома, но сме меѓународно ориентирани.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат