0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Интегра Поттик RH 62% 2 Начин Контрола На Влажноста Големи, 67g-12 Пакет + Близначки Канаринци Шема

Интегра Поттик RH 62% 2 Начин Контрола На Влажноста Големи, 67g-12 Пакет + Близначки Канаринци Шема

DEN 1243.20
Достапно за нарачка

Залиха

Користете ги Нашите Пакети За контрола на влажноста Во 2 насоки За Да ја контролирате влагата во затворена област. Нашата патентирана технологија или ќе ослободи или апсорбира влага, одржувајќи релативна влажност на 62% во содржана средина. Вклучуваме паметна, едноставна За читање Индикаторска Картичка За Замена со Нашите пакети За Зајакнување На Интегра. Едноставно заменете го стариот пакет со свеж кога точката На Индикаторската Картичка за Замена ќе стане светло сина. Близначки Канаринци Шема Вклучени Со Секој Ред!. 2-насочната технологија за контрола на влажноста на интегра реагира на околината во која ја ставате—или ослободува или апсорбира влага по потреба за да обезбеди оптимална средина за сѐ од омилените оставата, чајната кујна на вашето семејство до оние ретки пури што сте ги заштедиле за посебна пригода. Сите наши производи се отпорни на истурање и кинење и биоразградливи. Плус, тие се 100% без сол-така што нема да го променат вкусот на вашите оставата, чајната кујна или ретките пури—и се направени со мастило одобрено од храна. Престанете да ја играте играта за погодување. Секој Пакет За Зајакнување На Интегра вклучува Индикаторска Картичка за Замена без раце. Кога точката на картичката ќе стане светло сина, време е да го замените вашиот пакет. Толку е едноставно. Без разлика дали живеете на влажен брег или во пустина без излез На море, Производите На Интегра реагираат и се прилагодуваат на околината во која се сместени, создавајќи оптимално ниво на влага со минимална работа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат