0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PS5 Кожа на џет-синовите за издание на дискови PlayStation 5 со конзола и контролор на контролорот DualSense

PS5 Кожа на џет-синовите за издание на дискови PlayStation 5 со конзола и контролор на контролорот DualSense

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Белешка за компатибилност】 Оваа варијанта е компатибилна со изданието на Disc на Play Station 5 и контролорите на Dual Sense 5. ?? Што може совршено да го заштити вашиот PS5 од гребнатини и прашина без да влијае на дисипација на топлина. ? 【Напредно печатење】 4 K резолуција Дигитално печатење, острината ги надминува другите печатење со резолуција од 1080p на пазарот. Во комбинација со анти-оксидациска обвивка за да се осигури дека бојата никогаш нема да згасне. 【Брзо инсталирање】 Инсталацијата трае само 10 минути, дури и ако ги залепите искривени, можете повторно да ги засадите сè додека не бидете задоволни. Пакетот ?? Attentention : Оваа кожа е компатибилна само со изданието Play Station 5 Disc. Бришење со алкохол на ткаенина без лента за да се отстранат маснотиите или другите загадувачи. Most non-stick problems are caused by some kind of oil or grease on the equipment before installation.② Peel of adhesive paper slowly from the edge.③ Align the edges of the skin to the Play Station 5.④ If a piece is Posted crooked, Можете нежно да ја подигнете и да ја повторите пастата. Слободно можете да ни испратите пораки за какви било проблеми или прашања.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат