0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
GBA SP AGS - 101 Позадинско Осветлување LCD Дисплеј GBA SP Домаќин Lcd Позадинско Осветлување Игра Момче Однапред Лцд Позадинско Осветлување ДИСПЛЕЈ GBA SP AGS - 101 Замена На Екрано

GBA SP AGS - 101 Позадинско Осветлување LCD Дисплеј GBA SP Домаќин Lcd Позадинско Осветлување Игра Момче Однапред Лцд Позадинско

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

СПЕЦИФИКАЦИЈА : ОВОЈ лцд-екран со позадинско осветлување со висока осветленост е мал волумен(Големина : 7.2 * 6 * 0.5 см , 2.8 * 2.4 * 0.2 во), рационализиран, целосно запечатен и лесен за носење. замена делови НА ГБА СП АГС 101, погоден ЗА гба СП домаќин. КВАЛИТЕТ : изработен е од висококвалитетен стаклен материјал , со добар ефект против притискање и долго време на услуга. Заменете го вашиот скршен , оштетен , испукан, неупотреблив екран. Оригинален стандард, добра компатибилност, совршено се вклопуваат во ВАШИОТ ГБА СП домаќин. Мини ПРЕНОСЛИВ : висококвалитетен стаклен материјал GBA екран, со добар ефект против притискање и мало време на услуга. Мал, компактен и пренослив, целосно запечатен, рационализиран, давајќи ви поинакво искуство на екранот. ЗАБЕЛЕШКА : ако екранот е инсталиран НА GBA SP, тој може да се инсталира директно без обработка. Ако екранот е монтиран НА GBA, треба да залемете жица Од P1 До R12 на матичната плоча. ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ и УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : имаме многу строга контрола врз квалитетот на нашите производи за да се осигураме дека сите производи се сосема нови и посветени на тоа да имате пријатно искуство за купување, а исто така ви обезбедуваме висококвалитетна услуга за клиенти, ако ако добиете оштетен или неупотреблив производ, ве молиме контактирајте не веднаш и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор што е можно поскоро. Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Материјал : Стакло + Метална Боја : Црна + Сребрена Големина : прибл. 7.2 * 6 * 0.5 см , 2.8 * 2.4 * 0.2 На Екранот : Лцд-Екран Оперативен Систем : За Гба Тежина : прибл. 100 g Пакет Вклучуваат : 1 x Lcd Екран ЗА GBA SP AGS 101 Забелешка : 1. Ако екранот е инсталиран НА GBA SP, тој може да се инсталира директно без обработка. 2. Ако екранот е инсталиран НА GBA, жицата треба да биде заварена Од P1 на главната табла До R12.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат