0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Голум Господарот На Прстените Кабелски Контролер Држач За Телефон

Голум Господарот На Прстените Кабелски Контролер Држач За Телефон

DEN 754.24
Достапно за нарачка

Залиха

КОНТРОЛЕР НОСИТЕЛОТ : Без разлика дали тоа е Вашиот Xbox, Игра Станица, Nintendo Прекинувач игри контролер или тв далечински управувач, тоа може да се одржи. Вклучувајќи ГО СЛЕДНИОТ ГЕНЕРАЛ PS5 Dual Sense, Xbox Series X Или Xbox Series S. ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН : Дизајниран првично да го држи повеќето контролери за игри кога се полнат, но може да дејствува и како држач за телефон за повеќето мобилни телефони. ГОЛУМ ФАНОВИ Ако сте љубител На Голум, ова е совршен додаток за игри за вас. Восхитувајте се на вашиот омилен лик додека ја уредува просторијата. Тоа е исто така совршен подарок за сите љубители На голум И Господарот на прстените. ОФИЦИЈАЛНА СТОКА ГОСПОДАР НА ПРСТЕНИТЕ : Официјално лиценцирана Од Господарот на Прстените. Оваа уникатна и застрашувачка икона од трилогијата Господар На Прстените, Голум се приклучува на нашиот огромно популарен опсег На Кабелски Момци од 8 инчи. КАБЕЛ МОМЦИ : Кабел Момци се голем број на високо детални Марвел, Дизни, ДК стрипови и игри фигури, дизајниран и произведен од страстен тим на навивачи и гејмери. Тие нудат колекционерски асортиман на вашите омилени ликови кои имаат толку многу намени. Голум Господарот На Прстените Кабелски Контролер Држач За Телефон. Компатибилен со повеќето паметни телефони и контролори за игри.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат