0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
6.5 Стапки Замена За А10 А40 Кабел Вграден Нем Кабел За Игри Слушалки За Репродукција Станица 4, Контролер Слушалки Аудио Продолжен Кабел

6.5 Стапки Замена За А10 А40 Кабел Вграден Нем Кабел За Игри Слушалки За Репродукција Станица 4, Контролер Слушалки Аудио Продолжен

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Еве одлична можност да земете Супериорна Замена 2,0 М а40 вграден кабел За неми Конзоли За А10 А40 А40тр Слушалки за Игри. Користете како резервна или замена во случај вашите оригинални да бидат изгубени или оштетени. Компатибилни модели : За Слушалки За Игри А10 А40 А40ТР. Вградениот Кабел За Исклучување на Звукот Од 2,0 метри А40, овозможува исклучување на појдовната гласовна комуникација со слушалките А40. Должината од 6,5 стапки лесно се прилагодува на поставувањето на вашата конзола или КОМПЈУТЕР и е дизајнирана да поврзува слушалки со кој било ИЛИ КОМПЈУТЕР преку приклучок од 3,5 мм. Кабелот завршува на секој крај со 3,5 мм 4-пол приклучок и 3,5 мм 5-пол приклучок, обезбедува аудио и гласовна комуникација кога се користи со слушалки и други уреди. Пакетот Вклучува : Кабел*1. Еве одлична можност да земете Супериорна Замена 2,0 М а40 вграден кабел За неми Конзоли За А10 А40 А40тр Слушалки за Игри. Користете како резервна или замена во случај вашите оригинални да бидат изгубени или оштетени. Компатибилни модели : За Слушалки За Игри А10 А40 А40ТР. Вградениот Кабел За Исклучување на Звукот Од 2,0 метри А40, овозможува исклучување на појдовната гласовна комуникација со слушалките А40. Должината од 6,5 стапки лесно се прилагодува на поставувањето на вашата конзола или КОМПЈУТЕР и е дизајнирана да поврзува слушалки со кој било ИЛИ КОМПЈУТЕР преку приклучок од 3,5 мм. Кабелот завршува на секој крај со 3,5 мм 4-пол приклучок и 3,5 мм 5-пол приклучок, обезбедува аудио и гласовна комуникација кога се користи со слушалки и други уреди. Пакетот Вклучува : Кабел*1. Име На Производ : Игри Слушалки Големина : 6.56 Стапки Пакет Вклучуваат : Кабел*1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат