0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Игра Personanxy 5 Рен Амамија Ен Такамаки Ryuji Сакамото PS4 ИЛИ PS5 Кожата Налепница За PlayStation 4 или 5 Конзола и 2 Контролори Налепница Винил V15769

Игра Personanxy 5 Рен Амамија Ен Такамаки Ryuji Сакамото PS4 ИЛИ PS5 Кожата Налепница За PlayStation 4 или 5 Конзола и 2 Контролори

DEN 664.00
Достапно за нарачка

Залиха

Употреба : Донесете нов моден стил во Вашата Плејстејшн. Прави многу добар подарок во големи прилики Како Божиќ, Нова Година, Денот на Благодарноста.. за вашите пријатели, деца и најблиски. Заштитете ја вашата конзола и контролер од прашина и гребнатини. Лесен за употреба и лепење. Лесно се отстранува целосно. ЗАБЕЛЕШКА : Изберете ја точната верзија според вашите потреби, за да избегнете ситуација на враќање на стоката, губење време и напор на двете страни. Производите се испраќаат Од Кина, ќе бидат потребни околу 15 - 30 дена за испорака. Изберете ја точната верзија што ја сакате. Не заборавајте да ја напуштите fédbé utk 5* ако тоа ве прави среќни. Фала. Опис на производот : PS4 PS5 Налепница За Кожа имаме целосни верзии како Што се : PS4 Нормално, PS4 Слим, PS4 Pro, PS5 Диск, PS5 дигитален Моден стил бои налепница за кожа PS4 PS5 Play Station 4 Play Station 5 Лесен за употреба И стап. Лесно се отстранува целосно. Отстранлив лепило поддржан винил. Заштитете ја вашата конзола и контролер од прашина и гребнатини. Украсете и разубавете ја вашата конзола И контролер Одличен избор за подароци за пријатели Компатибилност ЗА PS4 PS5 Play Station 4 Playstation 5 Пакет Вклучени : 1 x СЕТ PS4 ИЛИ PS5 конзола кожата. 2 x PS4 ИЛИ PS5 контролер кожи. Не вклучувајте Ја Конзолата и Контролорот Како да ја користите : Чекор 1 : Измијте ги рацете и исчистете го контролорот Чекор 2 : Отстранете ги деловите од копчињата од кожите.(Наместо тоа, можете да го користите ноктот или нешто друго) Чекор 3 : Залепете на копчето на контролорот и конзолата бидете внимателни. И потоа користете фен за коса за мало затоплување и користете тврда картичка за да ја исцедите . Почекајте 3 часа пред да го користите, треба да биде подобро. Можете да ја повторите операцијата многу пати, Ако вискозноста се намали, користете фен за коса за да омекне, може да ја врати.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат