0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Pfister LG1435002 PFIRST серија 2 рачки 4 Центрира тапа за бања во полиран хром

Pfister LG1435002 PFIRST серија 2 рачки 4 Центрира тапа за бања во полиран хром

DEN 594.72
Достапно за нарачка

Залиха

Тапа поставена на палубата за мијалник или countertop. Вклучува декоративна плоча. Вклучува ореви за снабдување со метали. Склопување на мозоци купено одделно. Вклучува вентил и кертриџ. Тапа поставена на палубата за мијалник или countertop. Вклучува декоративна плоча. Вклучува ореви за снабдување со метали. Склопување на мозоци купено одделно. Вклучува вентил и кертриџ. Pfister е задоволен да воведе сосема ново семејство на ексклузивни производи на големо, серија PFIRST. Ова семејство вклучува целосна линија на чешми за кујна, алишта, тоалети и када/туш. Дури и како семејна колекција на почетни цени, сите тапаци се опфатени со гаранцијата Pfister PForever. Супериорен дизајн и голема вредност. Тоа е она за што се работи PFIRST сериите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат