0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Чикаго Славини 116.121.АБ.1 Бања-Мијалник-славини, Хром

Чикаго Славини 116.121.АБ.1 Бања-Мијалник-славини, Хром

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна. Попустот е обезбеден од . Ова е ограничен временски попуст. Попустот не се однесува на дигиталната содржина. Попуст добар додека залихите траат или додека не се повлечат . Трошоците за испорака и даноците може да важат за претходно намалени цени. го задржува правото да го измени или откаже попустот во секое време. Ако некој од производите или содржините поврзани со овој попуст се вратат, вашето враќање ќе биде еднакво на износот што сте го платиле за производот или содржината, предмет на применливи политики за враќање на средствата. Произведени и собрани во Соединетите Американски држави. Телото и рачките на славината се покриени под ограничената доживотна гаранција на Чикаго Славина. Изграден од ЦВРСТ МЕСИНГ екастен материјал. Висококвалитетната хромирана завршна обработка е покриена со гаранција за една година. Чикаго Славини е доверлив производител на водечки фитинзи во индустријата повеќе од 100 години. Ние создаваме најтрајни славини и фитинзи во индустријата кои решаваат некои од најголемите предизвици на системот за испорака на вода во комерцијалните згради.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат