0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2PCS Parlec DA200 Collet Chuck Extension Ext 750 3/4 Shank Dia.75 DA 200 - MB1465LVR

2PCS Parlec DA200 Collet Chuck Extension Ext 750 3/4 Shank Dia.75 DA 200 - MB1465LVR

DEN 619.20
Достапно за нарачка

Залиха

Вие ја купувате наставката на сликата Chuck. Sold By M & J Tooling Llcdayton, Охаопродукциите Спецификации : Состојба : Користено собрание на колекции на ореви / Еден има модифицирана шанка Види слики што се одржуваат и ладил : DA200 - EXT 750 SHANK Дијаметар : 3 / 4overal Должина : 4.25 " / 5.5 "Производител / бренд : Парчек ви се за вашиот бизнис! Локација : FR-3-1-B-9.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат