0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Луксузен организатор за шминка, држач за четки за шминка за шминка

Луксузен организатор за шминка, држач за четки за шминка за шминка

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Максималната ширина на ширина е 6 внатре. Повторно користење : Вратете се назад во оригиналната форма по секоја употреба. Овие ракави за докажување на протекување се изработени од силиконски материјал. Овие ракави за докажување на протекување се изработени од силиконски материјал. Откако ќе го покриете, нема да има истекување. Овие ракави за докажување на протекување се изработени од силиконски материјал. Одлично за патување : силиконски истекување на тоалетни кожи од кожи што се нанесува во повеќето контејнери, како што се шишиња со шампон, балсам, влакната, шминка итн. Откако ќе го покриете, нема да има истекување. Докажување на протекување за патување , за стандардни тоалети со големина , вклучува 12 розови бели еластични ракави за патување за докажување на протекување. Дали сакате лесен пристап до четките за шминка, четки за сенка на очите, моливи, пенкала, маркери, хартиени клипови, итн. Тој стабилно ќе остане на контејнери за тоалети и нема да се преврти самостојно. За вашиот дом, стаклени шишиња за шминка за шминка, а остатокот на вашиот шампон. За вашиот дом, стаклени шишиња за шминка за шминка, а остатокот на вашиот шампон . Максималната ширина на ширина е 6 внатре. Дали сакате да ја изненадите вашата девојка, сопругата, женските колеги? Убавиот издржлив производ е добри идеи. Максималната ширина на ширина е 6 внатре. Тој стабилно ќе остане на контејнери за тоалети и нема да се преврти самостојно. Повторно користење : Вратете се назад во оригиналната форма по секоја употреба. Докажување на протекување за патување , за стандардни тоалети со големина , вклучува 8 парчиња розови еластични ракави за патување за докажување на протекување. Повторно користење : Вратете се назад во оригиналната форма по секоја употреба. Тој стабилно ќе остане на контејнери за тоалети и нема да се преврти самостојно. Одлично за патување : силиконски истекување на тоалетни кожи од кожи што се нанесува во повеќето контејнери, како што се шишиња со шампон, балсам, влакната, шминка итн. Големина : 3,2 x 1,5 x 0,8 инчи. Одлично за патување : силиконски истекување на тоалетни кожи од кожи што се нанесува во повеќето контејнери, како што се шишиња со шампон, балсам, влакната, шминка итн. Големина : 3,2 x 1,5 x 0,8 инчи.Дали сакате да го направите вашето складирање на фустани поубаво? Држачот на четки за шминка е изработен од акрилик што може да ја промени бојата. За вашиот дом, стаклени шишиња за шминка за шминка, а остатокот на вашиот шампон. Откако ќе го покриете, нема да има истекување.2 во, доволно голема. Докажување на протекување за патување , за стандардни тоалети со големина , вклучува 8 парчиња бели еластични ракави за патување за докажување на протекување. Тој стабилно ќе остане на контејнери за тоалети и нема да се преврти самостојно. Тој стабилно ќе остане на контејнери за тоалети и нема да се преврти самостојно. Одлично за патување : силиконски истекување на тоалетни кожи од кожи што се нанесува во повеќето контејнери, како што се шишиња со шампон, балсам, влакната, шминка итн. Различни шминка или канцелариски материјали? 360 Спин ви овозможува лесно да добиете предмети. За вашиот дом, стаклени шишиња за шминка за шминка, а остатокот на вашиот шампон. Дали сакате да чувате повеќе предмети? Големина на организаторот за складирање на козметички четки : 7,9x6. Тој стабилно ќе остане на контејнери за тоалети и нема да се преврти самостојно. Големина : 3,2 x 1,5 x 0,8 инчи. Различни агли и различни светла ќе ги менуваат боите. Докажување на протекување за патување , за стандардни тоалети со големина , вклучува 12 парчиња бели еластични ракави за патување за докажување на протекување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат