0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Акримет десктоп Организатор Молив хартија клип држач за кади

Акримет десктоп Организатор Молив хартија клип држач за кади

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Идеално за десктоп организација. Современ дизајн со високо квалитетен финиш. Стабилна база со ефикасна функционалност на бирото. 3 прегради (држач за пенкало/држач за хартија/држач за клип). Вклучува хартија 750 листови (3 3/4 "x 3 1/4"). Хартија за полнење достапна на Acrimet Memo Haper Cube; Димензии на производот : 6 1/8 "x 3 5/8" x 3 3/8 ". Идеално за десктоп организација. Модерен дизајн со високо квалитетна завршница. Стабилна база со ефикасна функционалност на бирото. 3 прегради (држач за пенкало/држач за хартија/клип сопственик). Вклучува хартија 750 листови (3 3/4 "x 3 1/4"). хартија за полнење достапна на Acrimet Memo Paper Cube; Димензии на производот : 6 1/8 "x 3 5/8" x 3 3/8 ".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат