0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Аексит 9мм Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Дијаметар Дијамант Врв Стакло Дупка Видов Дупка Видов Сетови Вежба Малку

Аексит 9мм Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Дијаметар Дијамант Врв Стакло Дупка Видов Дупка Видов Сетови Вежба Малку

DEN 93.92
Достапно за нарачка

Залиха

Име На Производот : Дупка Видов; Материјал : Метал. Дијаметар на сечење : 9мм / 0,35"; Големина На Стеблото : 6 х 22мм / 0,24 "х 0,87" (Д * Л). Вкупна Должина : 53мм / 2.1"; Боја : Сребрен тон. Тежина : 7,3 гр. Содржина На Пакетот : 1 х Дупка Видов. Дизајниран со врв обложен со дијаманти и цврсто метално тело, дава добри перформанси и подолг век на траење. Одлично за правење и точни дупки на стакло и плочка. Работи подобро со електрична вежба(тука не е вклучена).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат