0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Аексит 45мм Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Диа 2-Флејта Пресврт Вежба Малку ХСС Триаголник Стебло Дупка Видов Машина в Дупка Пили Хексадецимален Клуч

Аексит 45мм Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Диа 2-Флејта Пресврт Вежба Малку ХСС Триаголник Стебло Дупка Видов Машина

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Име на производ : Пила За Дупки; Дијаметар На Стеблото : 10мм/0,4"; Содржина На Пакетот : 1 Х Дупка Пила, 1 х Хекс Клуч, 1 Х Случај. Вкупна Должина : 72мм/3"; Нето Тежина : 179гр. Материјал : ХСС; Дијаметар На Пилата За Дупки : 45мм/1.8". Дијаметар На Дупчалката : 6мм/0,24"; Длабочина На Сечење На Дупката : 14мм/0,55". Боја : Сребрен Тон,Црна; Тип На Стебла : Триаголник. Триаголник за подобро држење на чак.Пилот вежба за прецизно позиционирање при користење.Назабените заби обезбедуваат непречено сечење и помалку вибрации.Широко се користи за дупчење на метална плоча, дрвена плоча или друг метален материјал.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат