0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нов Лон0167 Плочка Стакло Избрана гранит-Е Дијамант Обложени сигурна ефикасност 6мм Сечење Диа Вежба Битови Дупка Видов Машина 12 парчиња

Нов Лон0167 Плочка Стакло Избрана гранит-Е Дијамант Обложени сигурна ефикасност 6мм Сечење Диа Вежба Битови Дупка Видов Машина

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Вкупна Должина : (издржлив во употреба) 50мм/2"; Дијаметар На Сечење : 6мм/ 0,24". Име на производот : Беспрекорна Стаклена Дупка; Материјал : Метал, неискажани Дијамантски Честички. Содржина на пакетот : Внимателно избрани 12 х Стаклени Пили што дуваат ум; Тежина : 43г. Главна Боја : совршен Сребрен Тон. дупка за дупчење совршена Во Изработка Големина : Диа : 5,5 см/ 0,2". Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Дијамантската обвивка на умерена цена овие пили даваат супериорни перформанси и живот на изработка.Препорачаната Алатка за Пила за Дупки е совршена за правење и точна дупка на стакло, плочка .Работи подобро со електрична вежба(тука не е вклучена).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат