0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Држач За Јога Душеци Решетка За Складирање, Добро изработена Решетка За Складирање Опрема За Метални Тренинзи За Домашна Теретана, Организатор На Решетки За Вежба?

Држач За Јога Душеци Решетка За Складирање, Добро изработена Решетка За Складирање Опрема За Метални Тренинзи За Домашна Теретана,

DEN 1919.84
Достапно за нарачка

Залиха

[Уживајте Во Јогата] нашиот организатор на теретана е совршен за спојување на сите опрема за вежбање. Домот или клубот ќе бидат уредни и организирани. Погоден за домашна теретана, фитнес клуб, студио и гаража. [Цврста Структура] решетката за складирање опрема за вежбање е изработена од висококвалитетен метал, не е лесна за ' рѓа. Лесно за склопување, заклучување со завртки, силна структура со странична корпа. [Тркала и Куки] решетката За складирање Во Домашна теретана има силна носивост, тркалата можат да се движат и да можат да се заклучуваат за да спречат лизгање. Страничните куки се исто така корисни. [Мултифункционален Организатор] странична корпа за јога мат, ролери од пена и топчиња. Голем капацитет, 3-слој полици за складирање на она што го сакате. [Услуги На клиентите] складирањето на опремата за вежбање е совршено за домашна теретана и гаража. Ако имате какви било прашања, погледнете го нашето видео за да знаете како да се соберат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат