0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Производи Од Грав Суперлит ТПЕ Јога Мат | Центрирање Дизајн На Мандала | Екстра-долго | Не-лизгање, Отпорен На Лизгање | теретана за вежбање погодна За Земјата |

Производи Од Грав Суперлит ТПЕ Јога Мат | Центрирање Дизајн На Мандала | Екстра-долго | Не-лизгање, Отпорен На Лизгање | теретана

DEN 716.80
Достапно за нарачка

Залиха

ДИЗАЈН НА МАНДАЛА : нашиот дизајн на Мандала помага да помогнете во вашата пракса. Централната линија е симетрична и делува како водич за да помогне во правилното усогласување на телото. Овој дизајн, исто така, означува мирен и ненатрупан простор за да донесе дополнителен мир и удобност во вашите перформанси. ИЗДРЖЛИВОСТ и СТАБИЛНОСТ : Оваа подлога има технологија со висок стисок што ќе се држи на површините без разлика колку е испотена вашата јога и/или тренинг сесија! Обезбедува одлична влечна сила. Површината не апсорбира пот или вода, спречувајќи формирање на бактериски мириси. ОПТИМАЛНА УДОБНОСТ : Оваа подлога е исклучително лесна и лесна за носење. Со дебелина од 4 мм и должина од 72 инчи, ова е совршена Подлога за продуктивна јога сесија. Опуштете се и олеснете го умот знаејќи дека вашето тело е целосно поддржано со кадифен квалитет. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ И ОДРЖЛИВ : Изработен со термопластичен еластомерен материјал Со врвен квалитет (ТПЕ) кој не е токсичен, може да се рециклира и без фталат. Овој материјал е неверојатно лесен, но обезбедува одлична перница и е целосно без мирис. ЛОКАЛНО ИЗРАБОТЕНИ И ОДРЖЛИВИ : 33 години Произведени Во Америка, Производите од Грав се направени да траат од најдобрите достапни еколошки материјали-одржливо извори и домашно произведени од семеен бизнис во САД.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат