0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Медицинска сестра капачиња жени зимски одмор ноќно дрво облаци прилагодливо работно капаче со копче и лакови за коса

Медицинска сестра капачиња жени зимски одмор ноќно дрво облаци прилагодливо работно капаче со копче и лакови за коса

DEN 134.24
Достапно за нарачка

Залиха

100% полиестер. Увезени. Затворање на вратоврска. Машинска миење. Компона за опашка и дизајн на копче - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, што е погодно за промена и миење секој ден. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска со лента за жени со долга коса Абсорбирајте пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка. Дизајн на копчиња - 2 копчиња од страна за да висат маска на вашето најдобро ниво на удобност. Паметно решение за болка во увото дизајнирано од медицински сестри за медицински сестри. Една големина најмногу одговара - овие капачиња на копчињата се еластични и прилагодливи, можете да ја прилагодите за да одговара на главата добро, една големина е погодна за луѓе со разни фризури и типови на глава во различни индустрии. Применливи прилики - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа работна капа е идеален производ за сите. Боја : Како што се прикажани слики прикажани на слики - 1x работни капи и 1xbow Scrunchies Топло забелешка : Некои мириси се нормални веднаш откако ќе се прими капа. Може да се измие со топла вода и да се исуши за да се остави мирисот да исчезне. Измијте ја работната капа во ладна/топла вода пред првата употреба. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата заради различните екрани. Ве молиме, оставете мала разлика во големината заради различно рачно мерење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат