0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Foviguo јакни за дожд за жени водоотпорни, долги ракави елек жени случајна проток зимска плажа со копче за јакна од аспиратор

Foviguo јакни за дожд за жени водоотпорни, долги ракави елек жени случајна проток зимска плажа со копче за јакна од аспиратор

DEN 654.24
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : Памук и полиестер. 100% полиестер. Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, слободно изберете 2 големини поголеми!. Затворање на патент. Машинско миење. Премиум ткаенина : Зимските зимски јакни се изработени од висок материјал за количина, мека, пријателска за кожата и издржлива. Купете со доверба!. Повод : Стилски и функционален палто за јакна, совршен за искачување, возење велосипед, кампување, пешачење, трчање, патување, работа и купување. Идеален подарок за вашата девојка, сопруга или мајка. Women'S Raincoats yellow windbreaker hooded camo women jackets for rain jacket jean leather denim motorcycle winter jackets for women denim jacket womens jean ladies black rain half moto down corduroy camo ski windbreaker red white jacket moto women fur ladies jean corduroy sequin blue for orange ladies long jackets flannel Долу поштенски тексас лесен дожд жени Jeanан јакна за дами Камо црвена жена јога дожд 80 -ти есенски јакни снег плус големина чипка зелена. Women'sенски мантили Зимски женски палта кутии Пресметана камо водоотпорна џемпер, Мутон палто, женски палто јакна палто за wimens tedy Bear Comombia 4xb Fall Javkets Girms Coafs Puffer Crop Women чизми што одговараат на мантил, сив костумски ровови палта за жени плус големина мода паѓаат дополнителни долги жени зима. Дождовски палта за жени доказ за вода, ветер снег за плус големина дами зимски коај жени волна коати женски јакни аспирати со мала тежина палто сина генерација снежни палта за дама црна лабава крзно занишано ситно руно мијалче, патент на качулка, со качулка, соборен парк женски дожд дожд зимски цветни цветни облеки за облека Womenените руно јакна модна решетка за печатење на палта дизајнер лесна најпродавана жена 3x ситница волна волна црна секвенца палто загреани јакни розова целосна должина. -Доцени до продавницата Фовигуо ❤ - Нови зимски палта , Јакни и елеци специјално шоу за жени добредојдени! Ние се стремиме да ви обезбедиме пријатно искуство за купување на големината на прашањето : П : Јас нормално носам средна големина и малку се грижам за szie, која големина треба да ја нарачам? A : Ние сме азиска големина, работиме толку помали од големината на нас, така што ќе ви предложам да изберете големина на Xlarge, ќе биде порелаксирана и поудобна. Табела со големина (1 инч = 2,54 см) : Ве молиме, дозволете 0,5-2 инчи да се разликуваат поради рачното мерење, благодарам! Пакет, вклучувајќи : 1 x Зимски палто Зимски палто Грижа : Палтото на јакната ќе биде преклопена и набиена во внатрешноста на пакетот кога се испорачува, само лесно, лепете го палтото за повторно да стане подуен и ниско пеглање за да го извлечете брчки. Машинско миење ладно одделно на нежен циклус со торба за перење, препорачано миење на рацете. Не бели или исушете, закачете се на суво. Производ Опис : Тип на производ : Затепетн Тип : СОЛЕМЕЛЕВЕН Тип : Долг ракав стил : Тип на качулка : Име на Зиперсстил : Стил на случајни страни : Плетиран Пол : 04-црна големина : 5x-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат