0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Камуфлажа јакна Foviguo за жени, јакна без ракави за жени нови години култура на модерна плажа цврста елек со средна тежина

Камуфлажа јакна Foviguo за жени, јакна без ракави за жени нови години култура на модерна плажа цврста елек со средна тежина

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : Памук и полиестер. 100% полиестер. Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, слободно изберете 2 големини поголеми!. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Премиум ткаенина : Зимските зимски јакни се изработени од висок материјал за количина, мека, пријателска за кожата и издржлива. Купете со доверба!. Повод : Стилски и функционален палто за јакна, совршен за искачување, возење велосипед, кампување, пешачење, трчање, патување, работа и купување. Идеален подарок за вашата девојка, сопруга или мајка. Distressed Jean Jacket Women yellow windbreaker hooded camo women jackets for rain jacket jean leather denim motorcycle winter jackets for women denim jacket womens jean ladies black rain half moto down corduroy camo ski windbreaker red white jacket moto women fur ladies jean corduroy sequin blue for orange ladies long Јакни фланел надолу по поштенски тексас лесен дожд жени Jeanан јакна за дами камо црвена жена јога дожд 80 -ти есенски јакни снег плус. Црн џемпер кардиган за жени пливање гингам исечен тренинг 08 секвенци врвни симпатични врвови за чистење за жени жолти женски кошули кадрава коса f t резервоарот четврти јули долг плус фармерки со големина на ракави, цветни бела роза 55 80 4-ти женски врвови, проток за жени кои се наоѓаат со отворено розово розов туниќ Тенк за пливање на рамената 18 W SRALLESS TOP R TSHIRTS SLASHED секси јога чипка 2019 врвови за бебиња 6x резервоарот за жени xs tunic a Symetrical pludge top 4t култура зимска HD мода продолжена. Долги дождови палта за жени крзнени палта за жени ски -пуфтер јакна за женски женски зимски павче женски палто женски пакуван карирана печатена печата за печатење долга надворешна облека плус големина црна ситна облека за надворешни работи и палто високи жени за жени скијајќи долг палто фустан зимски ров, дожд аноракс волна од волнена грашок од безобраз Labенски ровови лабораториски палто и очила за колеџ јакна женски модни тежи тежини со качулка со крзно од крзно жени фустани вечерни мантили со матични материи ватирани јакни. -Доцени до продавницата Фовигуо ❤ - Нови зимски палта , Јакни и елеци специјално шоу за жени добредојдени! Ние се стремиме да ви обезбедиме пријатно искуство за купување на големината на прашањето : П : Јас нормално носам средна големина и малку се грижам за szie, која големина треба да ја нарачам? A : Ние сме азиска големина, работиме толку помали од големината на нас, така што ќе ви предложам да изберете големина на Xlarge, ќе биде порелаксирана и поудобна. Табела со големина (1 инч = 2,54 см) : Ве молиме, дозволете 0,5-2 инчи да се разликуваат поради рачното мерење, благодарам! Пакет, вклучувајќи : 1 x Зимски палто Зимски палто Грижа : Палтото на јакната ќе биде преклопена и набиена во внатрешноста на пакетот кога се испорачува, само лесно, лепете го палтото за повторно да стане подуен и ниско пеглање за да го извлечете брчки. Машинско миење ладно одделно на нежен циклус со торба за перење, препорачано миење на рацете. Не бели или исушете, закачете се на суво. Производ Опис : Вид на производот : Калпеттер Тип : Solid Sleeve Тип : без ракави Стил : V-Neck Clorose Тип : Име на влечење на стилот : Модерен Стил : Стан предниот дел на предниот дел на предниот дел на предниот дел : Опсег на женски Опис : Тип на возрасна форма : Слимтем : Празници Боја : 03-светло сива големина : XX-големи промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат