0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Електричен Отварач За Конзерви, Отворете Ги Лименките Со Едноставно Притискање На Копчето, Автоматски Отворач За Конзерви Без Остар Раб, Електрични Отворачи За Ко?

Електричен Отварач За Конзерви, Отворете Ги Лименките Со Едноставно Притискање На Копчето, Автоматски Отворач За Конзерви Без

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Залиха

? Отварач на конзерви Мазен Раб - електрични сечила за Отворање На Конзерви долж страната на капакот. Не се создаваат остри рабови, што го прави сечењето побезбедно отколку со традиционалниот отворач за конзерви. ? Еден Прекинувач За Допир Отварач За Конзерви-Електричниот Отворач за Конзерви е двојно помоќен од традиционалните отворачи за конзерви и може да се ракува само со едната рака што ви дава повеќе време да завршите повеќе работи во кујната. ? Погоден за Артритис Или Болка Во Рацете-Нашиот електричен отворач за конзерви има ergономско копче, лесно се ротира и е безбеден за сечење. ? Совршен Партнер За Лименки - овој електричен отворач за конзерви е погоден за секоја големина на конзервирана храна, отворачот за конзерви може да ви помогне да се отворите без напор. ? Подарок за изненадување-тој е мал, компактен, удобен и лесен за носење. електричните отворачи за конзерви се изненадувачки подарок за постарите лица, роднините, пријателите и луѓето со скршени раце или артритис. Електричен Отварач За Конзерви, Отворете Ги Лименките Со Едноставно Притискање На Копчето, Автоматско Отворање На Конзерви Мазен Раб, Електрични Отворачи За Конзерви За Кујнски Артритис и Постари Лица, Најдобриот Кујнски Гаџет За Речиси Големина Може Едноставни Чекори на употреба € 1. Ставете го работ на конзервата помеѓу Сечилото и Менувачот. ✅2. Притиснете и задржете Го Копчето За Стартување неколку секунди и ослободете го. ✅3. Електричниот отварач за конзерви автоматски се ротира околу капакот 360° и застанува по завршувањето. ✅4. Магнетот во електричниот отворач за конзерви го апсорбира капакот без да го контактирате капакот со раката. Како да ја отворите преградата за батерии? 1. Свртете се кон задниот дел на електричниот отварач за конзерви кон себе и поддржете го електричниот отворач за конзерви со двете раце. 2. Ставете два палци рамо до рамо на задниот дел од електричниот отворач за конзерви или притиснете го електричниот отварач за конзерви со една дланка. 3. Цврсто лизнете го палецот надолу. 4. Отворете го капакот на батеријата, вметнете ја батеријата и може да се користи. Проблеми со Снимањето ① - за време на операцијата, не кревајте или насилно отстранувајте го електричниот отворач за конзерви. Насилното отстранување може да го оштети сечилото. ② - Ве Молиме проверете дали батеријата е сосема нова, инфериорните батерии можеби нема да постигнат идеален ефект на сечење. ① - Ако можат да заглават, притиснете го копчето на горниот дел од електричниот отварач за конзерви. ① - Пред да го отстраните долниот капак, проверете дали моторот целосно застанал. Пакетот содржи 1 € Електричен отварач за конзерви 1 € електричен прирачник За настроена конзерва Ако имате какви било коментари или предлози за електрични отворачи за конзерви, ве молиме контактирајте не преку е-пошта и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат