0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Филмски Филм Родео 16ММ 900 СТАПКИ ВО КАН

Филмски Филм Родео 16ММ 900 СТАПКИ ВО КАН

DEN 316.00
Достапно за нарачка

Залиха

16ММ ФИЛМ-РОДЕО. Гроздобер. 16ММ 900ФТ ФИЛМ СО ЗВУК-РОДЕО. МЕТАЛНАТА РОЛНА ИМА ДИЈАМЕТАР ОД ПРИБЛИЖНО 10 1/2 ИНЧИ, А МЕТАЛНАТА КОНЗЕРВА 10 3/4 ИНЧИ. ИЗГЛЕДА ДЕКА Е ВО ДОБРА ГРОЗДОБЕР СОСТОЈБА, ИАКО РОЛНАТА НЕ Е ЦЕЛОСНО ПРЕГЛЕДАНА. НЕМА ОЧИГЛЕДНИ ЗНАЦИ НА БИЛО КАКВА ГОЛЕМА ШТЕТА ИЛИ ДЕЗИНТЕГРАЦИЈА. ПРОДАДЕНИ КАКО ШТО Е. НЕКОИ ГРЕБНАТИНИ НА КОНЗЕРВАТА.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат