0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лабефакт 1200129 Тефлонски Мембрански Станови, Хидрофобни, 0,8 um, 47мм

Лабефакт 1200129 Тефлонски Мембрански Станови, Хидрофобни, 0,8 um, 47мм

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Тефлонска мембрана, 0,8 €m, 47mm. Конзистентна големина на порите, високо задржување на честички и стапки на оптоварување. Неподдржаната хидрофобна тефлонска мембрана покажува исклучителни физички карактеристики, конзистентна големина на порите, високо задржување на честички, високи стапки на оптоварување и одлични стапки на проток. Неверојатно високата структура на клеточните пори се припишува на техниките вклучени во производството на материјалот, обезбедувајќи континуирана, униформа хомогена структура.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат