0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Филтер Доналдсон P566970

Филтер Доналдсон P566970

DEN 1271.36
Достапно за нарачка

Залиха

Примарна примена : Hydac 0160 R. Издржлив. Сигурен. Земја на потекло : Соединетите држави. Дуралитските средства за чистење на воздухот на Доналдсон се тешки, неметални, лесни, само-поддршка и целосно за еднократна употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат