0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нов Филтер за Гориво/Сад/Пролет КОМПАТИБИЛЕН Со Јанмар F18 F20 F22 F24 FX26 F28 FX32 F37D

Нов Филтер за Гориво/Сад/Пролет КОМПАТИБИЛЕН Со Јанмар F18 F20 F22 F24 FX26 F28 FX32 F37D

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Залиха

100% Сосема Нова Резервна Единица. Не Е Повторно произведен. 6 Месеци-Гаранција. Ги исполнува Или Надминува Оем Спецификациите за Вклопување и Перформанси. Бесплатен превозот во ЦЕЛИОТ САД. Модел : F18 F20 F22 F24 FX26 F28 FX32 F37 D Тип На Дел : Филтер За Гориво Со Гаранција За Сад И Пружина : 6 Месеци Компатибилен Тип На Опрема : Компактен Трактор, Багер, Натоварувач На Лизгачки Управувач, Број На Дел За Размена На Трактор : 124550-55700, 129100-55650, 129155-55700, 124550-55700, 129100-55680 Компатибилна Опрема Направи : Јанмарноте : ВКЛУЧУВА : ЕЛЕМЕНТ ФИЛТЕР ЗА ГОРИВО О-ПРСТЕНИ ФИЛТЕР ЗА ГОРИВО САД ПРОЛЕТ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат