0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
12 Парчиња Стаклени Копчиња За Позадина На Ноќта На Вештерките За Фиоки за Комоди, 1,37 х 1,10 Во Тркалезна Кујнска Кабинет Повлекува За Детска Соба Во Градинка За Домаш?

12 Парчиња Стаклени Копчиња За Позадина На Ноќта На Вештерките За Фиоки за Комоди, 1,37 х 1,10 Во Тркалезна Кујнска Кабинет

DEN 639.84
Достапно за нарачка

Залиха

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалезна Рачка Е Изработена од Абс Материјал Кој Ќе Трае Цел Живот, Кој Е Цврст, Не Е Лесен за Бледнее и ' рѓа. Мазната Површина Нема Агли И Е Многу Безбедна За Децата. ГОЛЕМИНА : Дијаметар На Копчето : 35 ММ/1,37 Инчи, Висина : 28 ММ/1,1 Инч. Испорачаните Завртки Имаат Две Различни Должини. Можете Да Изберете Соодветно Копче За Склопување Според Дебелината На Вашиот Мебел. ДЕКОРАТИВНИ КОПЧИЊА СО ТЕМАТИКА ЗА НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ : Нашите Копчиња За Фиоки се Испечатени Со Прекрасни Модели На Ноќта На Вештерките Под Површината на Кристалното Стакло, Создавајќи Уникатен Визуелен Ефект Како Што Се Менува Аголот на Гледање. Кристално Чистата И Мазна Површина Е Удобна На Допир, Идеална За Повеќето Стилови На Домашен Декор. ШИРОКО ПРИМЕНА : Нашето Копче За Фиоки Е Неверојатен Додаток За Дома, Кој Може да се Користи Секаде Каде Што Се Потребни Рачки За Фиоки, како Што Се Ормани, Комоди, Фиоки, Гардероби, Бањи, Студентски Домови, Канцеларии, Расадници Итн. Различни Украсни Копчиња Обезбедуваат Уникатен Начин за полирање На Вашиот Мебел. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Само Извадете Ја Рачката на Фиоката Од Кристално Стакло, Ставете Ги Завртките Низ Мебелот што Треба да се Инсталира и Затегнете ги. Направете Го Вашиот Дом Полн Со Атмосфера На Ноќта на Вештерките со Помош на Нашите Уникатни Копчиња За Тематски Кабинети За Ноќта на Вештерките! Вовед Во Производот : 1. Материјал : површината на копчето е изработена од кристално стакло, а рачката е изработена од абс материјал, кој е многу издржлив.Копчињата на кабинетите изгледаат кул и елегантно со дизајнот на кристалната печурка и одговараат на секој декор.2. Големина : 1,37 х 1,10 х 0,66 во/35 х 28 х 17ММ. Две должини на завртки се достапни за вас. Краток 0, 8х2, 8СМ/0, 31х1, 1ИН, Долг 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 ИНЧИ. Можете да изберете соодветна должина според дебелината на мебелот.3. Декоративен Изглед : рачката со отпечатоците од темата За Ноќта на Вештерките ги прави семејството и пријателите попотопливи кога се одржува забавата За Ноќта на Вештерките.4. Апликација : нашите копчиња се многу практични, идеални за фиоки, плакари, ормари, комоди, полици за книги, кутии за накит, гардероби итн., ќе ви помогне лесно да се отвори и затвори фиоки.5. Вклучен пакет : Рачка На Копчето За Фиоки 12 Х, Завртка Од Нерѓосувачки Челик 24 Х (долга 12 кратка+12) Ако Ви се допаѓа, Не Пропуштајте ја. Направете Вашиот Дом Повеќе Стилски!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат