0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дејвид Проус И Иан Мекдиармид Автограмирани Војна На Ѕвездите Дарт Вејдер И Царот Палпатин Смрт Ѕвезда 11х14 Фотографија

Дејвид Проус И Иан Мекдиармид Автограмирани Војна На Ѕвездите Дарт Вејдер И Царот Палпатин Смрт Ѕвезда 11х14 Фотографија

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Лично потпишан од Дејвид Проус И Јан Мекдијармид; на залиха и подготвен за испорака. Вклучува Автентичност На Славни Личности Сертификат за Автентичност со слика На дејвид и јан потпишување фотографија. Сертифициран од Автентичноста На Славните Личности, водечки извор во светот за вистински сувенири со автограм на славни личности со потпис на секој актер лично сведок на претставник За Автентичност На Славни Личности, каталогизиран во нашата онлајн база на податоци (обезбедување датум на потпишување, локација и слика на ставката за потпишување таленти). Ставката потоа се става со свој уникатен Холограм За Автентикација со сериски број, гарантирајќи го доживотно. Сертификатот За Автентичност е вклучен со секоја ставка, со слика на потпишувањето на талентот. Овој целосен процес на автентикација не само што обезбедува бескомпромисна автентичност, туку создава и безвременски колекционерски материјал со инвестициска вредност. Оваа Ѕвездена Војна 11х14 фотографија На Дарт Вејдер и Императорот Палпатин На Втората Ѕвезда На Смртта е лично потпишана од Дејвид Проус и Јан Мекдијармид за време на нивните потписи со Автентичност на Славните. Фото бродови ставени Со Автентичност На Славни Личности Сериски нумерирани И го нарушуваат Евидентниот Холограм За Автентикација и вклучува Сертификати За Автентичност На Славни Личности со слика На фотографијата За потпишување На Дејвид и Јан.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат