0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
искрем Џиновски Бакнеж 4 У 29.5 х 23 Виножито Усни Во Облик На Микробед Акцент Перница

искрем Џиновски Бакнеж 4 У 29.5 х 23 Виножито Усни Во Облик На Микробед Акцент Перница

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Секогаш има простор за уште една забавна, светла, удобна, луда перница за фрлање - особено кога е забавно како овој смел и светол бакнеж на перница. Оваа џамбо перница во целосна боја е обликувана исто како бакнеж со кармин, тоа е виножито од едната страна и бери металик од другата страна и подготвена е да го оживее секој простор. Најдобро од с, оваа перница не е само забавна за гледање - оваа мека е исполнета со микробранови кои се движат со вас, што ја прави супер удобна и крцкава!. Совршена комбинација на шарена забава, за умирање-за дизајн, суштински квалитет и пријатна удобност - токму она што го очекувате од искремот!. Голема перница е висока 29,5" широк х 23"; ВЕ МОЛИМЕ запомнете : сликата ги прикажува двете страни на оваа перница - едната страна е печатење со бакнеж од виножито, а другата страна е металик од бобинки. Секогаш има простор за уште една забавна, светла, удобна, луда перница за фрлање - особено кога е забавно како овој смел и светол бакнеж на перница. Оваа џамбо перница во целосна боја е обликувана исто како бакнеж со кармин, тоа е виножито од едната страна и бери металик од другата страна и подготвена е да го оживее секој простор. Најдобро од с, оваа перница не е само забавна за гледање - оваа мека е исполнета со микробранови кои се движат со вас, што ја прави супер удобна и крцкава!. Совршена комбинација на шарена забава, за умирање-за дизајн, суштински квалитет и пријатна удобност - токму она што го очекувате од искремот!. Голема перница е висока 29,5" широк х 23"; ВЕ МОЛИМЕ запомнете : сликата ги прикажува двете страни на оваа перница - едната страна е печатење со бакнеж од виножито, а другата страна е металик од бобинки. Виножито-рифик! Акцентни Перници За Тинејџери, Тинејџери и Млади Во Срцето од искрем! искрем, креатори на фина и забавна опрема за тинејџери и тинејџери, знае дека секогаш има простор за уште една забавна, светла, кул, луда перница за фрлање, особено кога е забавна како оваа смела, светла, рифична Виножито! перница.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат