0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЗАФУЛ Машки Обични Кошули Со Копчиња Надолу Кошули Со Кратки Ракави Кошули Со Пруги Со Копчиња Надолу

ЗАФУЛ Машки Обични Кошули Со Копчиња Надолу Кошули Со Кратки Ракави Кошули Со Пруги Со Копчиња Надолу

DEN 399.84
Достапно за нарачка

Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. Материјал : Полиестер, Дише, издржлив и лесен за нега. Големина : S (US32) Градите : 115cm/45.28 Инчен Должина : 75cm/29.53 инчен Ширина На Рамената : 49.3 cm/19.41 Инчен Должина Ракав : 25cm/9.84 инчен. Оваа кошула краток ракав секојдневен лесен јакна копче надолу редовна одговара кошула со џеб пролет fall лето обични врвови кошули. Оваа машка кошула со кратки ракави е удобна опција за денот или ноќта на вашиот одмор или едноставно забавен викенд. Кадифената Кошула Со Кратки Ракави карактеристична и популарна ви помага да се истакнете за да го комплетирате шик секојдневниот изглед. ЗАФУЛ е вашата едношалтерска онлајн продавница за денешната најдоверлива, вреди да се купи облека. Нашиот избор вклучува најнова Кошула Со Кратки Ракави Хенли Сомотска Кошула и облека Од Кошула Од Хенли Вафли , користете ја функцијата филтер за да ги изберете вашите омилени Кошули со Кратки Ракави стил и големина на облека. Класичниот летен стил е идеален за погоден за сите прилики може да биде одличен начин да внесете некоја личност во вашиот лежерен изглед. Носете го отворено ако сте самоуверени или закопчани на половина пат за моден изглед.Тимот НА ЗАФУЛ е подготвен да им донесе на нашите клиенти одлично шопинг искуство нудејќи висока стандардна услуга заснована на одличен квалитет. Оваа кошула краток ракав Хенли Сомотски Кошула повик лесен копчето надолу редовна одговара кошула со џеб пролет fall лето секојдневен блузи кошули. Големина : S (US32) Градите : 115cm/45.28 Инчен Должина : 75cm/29.53 инчен Ширина На Рамената : 49.3 cm/19.41 Инчен Должина Ракав : 25cm/9.84 инчен. Големина : М (УС34) Градите : 120см/47,24 Инчи Должина : 76,5 см/30,12 инчи Ширина На Рамената : 51,1 см/20,12 инчи Должина На Ракавот : 25,5 см/10,04 инчи. Големина : L (US36) Градите : 125cm/49.21 Инчен Должина : 78cm/30.71 инчен Ширина На Рамената : 52.9 см/20.83 Инчен Должина Ракав : 26cm/10.24 инчен. Големина : XL (US38) Градите : 131cm/51.57 Инчен Должина : 79.5 см/31.30 инчен Ширина На Рамената : 54.9 см/21.61 Инчен Должина Ракав : 26.6 см/10.47 инчен. Големина : XXL (US40) Градите : 139cm/54.72 Инчен Должина : 81cm/31.89 инчен Ширина На Рамената : 57.5 см/22.64 Инчен Должина Ракав : 27.3 см/10.75 инчен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат