0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Футрола ЗА Футрола ОД Футрола ЗА Чест 30-ТИ, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка Со Јамка За Појас, Хоризонтална Луда Кож

Футрола ЗА Футрола ОД Футрола ЗА Чест 30-ТИ, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожа-рустикален стил. Кожата потемнува Во Рустикален, наречен И Гроздобер Стил, па изгледа како потресена кожа-античка кожа, со помали гребнатини, мали гребнатини, тоа е се што го прави нејзиниот рустикален изглед. Кожата е пријатна на допир. Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите. Долг работен век загарантиран поради силни шевови направени ??на специјални теми, ефективни дури и при тешка употреба. Кожа доволно дебела за да ги апсорбира тековите во случај на пад. Изработени од највисок квалитет потресена природна кожа-рустикален стил. Кожата потемнува Во Рустикален, наречен И Гроздобер Стил, па изгледа како потресена кожа-античка кожа, со помали гребнатини, мали гребнатини, тоа е се што го прави нејзиниот рустикален изглед. Кожата е пријатна на допир. Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите. Долг работен век загарантиран поради силни шевови направени ??на специјални теми, ефективни дури и при тешка употреба. Кожа доволно дебела за да ги апсорбира тековите во случај на пад. Изработена од најквалитетен потресен природен кожен рустикален стил кожата потемнува Во Рустикален, наречен И Гроздобер Стил, така што изгледа како потресена кожа-античка кожа, со мали гребнатини, мали гребнатини, тоа е се што го прави нејзиниот рустикален изглед. Кожата е пријатна на допир Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите Покажуваат долг работен век загарантиран поради силните шевови направени ??од специјални теми, ефективни дури и под тешка Употреба Кожа доволно дебела за апсорпција на текови во случај на пад случајот има појас јамка на грбот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат