0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Октопод Голф Клуб Главата Капакот На Главата

Октопод Голф Клуб Главата Капакот На Главата

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

?●Капакот на возачот на октопод одговара на стандардниот возач од 460 кубика. Погоден за Титлеист, Тејлормаде, Калавеј, Бидгстоун, Кливленд, Мизуно, Адамс, Вилсом, Кобра и други Водечки Брендови. ?●Капакот на главата за палки за голф е изработен од најквалитетни материјали, ткаенината е повеќеслојна споена, не е лесна за кинење. тоа е најдобра заштита за вашите вредни глави за голф-клубови. ?●Капаците за возачи на голф октопод се многу меки, пипалата на октоподот се флексибилни и можат брзо да закрепнат откако ќе се истегнат. ?●Смешен капак на главата на возачот, додава индивидуалност и личност во вашата торба за голф. Тоа е одличен подарок за вашето семејство, пријатели и роднини на Денот На Таткото, Денот на Благодарноста, Божиќ, роденден или забава. ?●Купете со доверба : Ако не сте задоволни со капакот на главата, ве молиме слободно контактирајте не, ние директно ќе испратиме нов или целосното враќање е опционално. ?●Капакот на возачот на октопод одговара на стандардниот возач од 460 кубика. Погоден за Титлеист, Тејлормаде, Калавеј, Бидгстоун, Кливленд, Мизуно, Адамс, Вилсом, Кобра и други Водечки Брендови. ?●Капакот на главата за палки за голф е изработен од најквалитетни материјали, ткаенината е повеќеслојна споена, не е лесна за кинење. тоа е најдобра заштита за вашите вредни глави за голф-клубови. ?●Капаците за возачи на голф октопод се многу меки, пипалата на октоподот се флексибилни и можат брзо да закрепнат откако ќе се истегнат. ?●Смешен капак на главата на возачот, додава индивидуалност и личност во вашата торба за голф. Тоа е одличен подарок за вашето семејство, пријатели и роднини на Денот На Таткото, Денот на Благодарноста, Божиќ, роденден или забава. ?●Купете со доверба : Ако не сте задоволни со капакот на главата, ве молиме слободно контактирајте не, ние директно ќе испратиме нов или целосното враќање е опционално.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат