0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Пакет Од 2 Предмети - Нож За Нож - Голем Месар Фиксен Нож За Сечило Месо Коска Зеленчук Овошен Нож - Внатрешен Прибор За Готвење На Отворено-Готвачки Ножеви За Кампува

Пакет Од 2 Предмети - Нож За Нож - Голем Месар Фиксен Нож За Сечило Месо Коска Зеленчук Овошен Нож - Внатрешен Прибор За Готвење

DEN 575.68
Достапно за нарачка

Залиха

Пакет Од 2 Предмети : Нож За Нож ФБЦБ 01 заедно Со Месо Коска Зеленчук Овошје Нож ФБЦБ 01 (А). Совршено искуство : Нашиот нож за сечкање нож за сечкање месо е силна алатка за готвач или готвач. Голем месар коскениот нож ви обезбедува супериорна контрола и поголем притисок при сечкање, сечење, готвење или додека било која друга активност;. Одличен квалитет : Месарскиот нож за сечење месо е изработен ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 440С, материјалот за рачка е дрво. Ножот на готвачот доаѓа со најлонска обвивка. Повеќенаменски нож и за внатрешно и за надворешно готвење. Овој кинески нож може да биде многу корисен и дома кујна и додека кампување, пешачење, скара, итн. Подарок нема да жалам : Бидејќи нашиот нерѓосувачки фиксен опстанок хеликоптер со рачка од дрво е унисекс - тоа ќе биде најдобриот подарок за секое лице кое е љубител на готвење. Обезбедете му на вашиот сопруг, сопруга, момче, вујко, тетка, брат, член на семејството или најдобар пријател најдобар додаток за кампување или готвење од суштинско значење како 440 хеликоптер за месо од нерѓосувачки челик. Пакет Од 2 Предмети : Нож За Нож ФБЦБ 01 заедно Со Месо Коска Зеленчук Овошје Нож ФБЦБ 01 (А).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат