0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Fafeicy Грејна Подлога, 5V USB Грејна подлога Од Јаглеродни Влакна, Грејач за Греење Со Електрична Крпа со 3 Смени За Греење На Вратот, Грбот, Стомакот, Лумбалното Греење

Fafeicy Грејна Подлога, 5V USB Грејна подлога Од Јаглеродни Влакна, Грејач за Греење Со Електрична Крпа со 3 Смени За Греење

DEN 134.08
Достапно за нарачка

Залиха

Водоотпорен и лесен за чистење силиконски прекинувач, водоотпорен, може да се фиксира околу шиењето. Лесно се чисти и може да се мие со вода. Лесен за употреба лесен за ракување дигиталниот LED контролер ви овозможува да се префрлате помеѓу 3 персонализирани поставки за топлина и може да ги задоволи потребите на различни групи луѓе. Параметар Отпорност На Собна температура : 6 ( + ). Максимален напон : 5 (В). Дебелина : 1 (мм). Широк спектар на апликации Широко се користи за затоплување на рамото, вратот, половината, грбот, стомакот и перницата или креветот за миленичиња. Висока удобност Лесна нега, подлога за ткаенина што може да се пере во машина во микроплушна подлога нуди максимална удобност за секојдневна употреба. Описи : ОВАА USB грејач рампа може да се мијат, свиткани, нанесуваат, преклопени за употреба. Главно се користи за вратот, лумбалниот, грбот, стомакот, греењето на половината, перницата, греењето на креветот за миленичиња итн. Мала големина, лесна и лесна за носење.Спецификации : Материјал : отпорност на температура На јаглеродни влакна : 6 ( + ) Максимален напон : 5 (В)Дебелина : 1 (мм)главната цел : перница облека треска таблети на примена : 35-50 степени : 23,3 х 29см/ 9,17 х 11,4 инчи должина : 1,5 метри/59,06 инчи прекинувач : силиконски термостат во трета брзина : Црна метод : 1. Поврзете ГО КОМПЈУТЕРСКИОТ USB интерфејс2. Поврзете ја енергетската банка3. Употреба СО 5v 1a или (2А) Вклучен адаптер за напојување : 1 x USB Електрична Ткаенина Heater Note : 1.Само во изолација на животната средина, како што се шиење облека или перница ватенка покриени случај, ќе се загрева до 35-50 степени, времето на греење во 20-40 минути.2.Грејната рампа ја помина нашата проверка на квалитетот, може да купите со доверба. Доколку има проблем со квалитетот, ве Молиме контактирајте не преку е-пошта. Ќе се потрудиме да го решиме за вас, Или да ви испратиме нов, Додека не се реши вашиот проблем. Ве молиме верувајте во нашата услуга.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат