0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Томас 1887 Гума За Џвакање Црвена Екструдирана Вакуумска Цевка, 1-1/8 ОД х 1/2 ИД х 5/16 Дебел Ѕид, 50 ' Должина

Томас 1887 Гума За Џвакање Црвена Екструдирана Вакуумска Цевка, 1-1/8 ОД х 1/2 ИД х 5/16 Дебел Ѕид, 50 ' Должина

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Црвена екструдирана вакуумска цевка. Флексибилни, мазни ѕидови цевки. Висококвалитетна гума за џвакање. Мерки 1-1/8 "ОД за 1/4" ПРОЕКТ за 5/16 "дебел ѕид за 50' должина. Црвена екструдирана вакуумска цевка. Флексибилни, мазни ѕидови цевки. Висококвалитетна гума за џвакање. Мерки 1-1/8 "ОД за 1/4" ПРОЕКТ за 5/16 "дебел ѕид за 50' должина. Црвена екструдирана вакуумска цевка. Флексибилни, мазни ѕидови цевки. Висококвалитетна гума за џвакање. Мерки 1-1/8 "ОД за 1/4" ПРОЕКТ за 5/16 "дебел ѕид за 50' должина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат