0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Барски-Европски Стакло-Хибал Тамблер - Плоштад-13,5 мл. - Сет од 6 Висококвалитетни Очила-Направени Во Европа

Барски-Европски Стакло-Хибал Тамблер - Плоштад-13,5 мл. - Сет од 6 Висококвалитетни Очила-Направени Во Европа

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Најдобро европско квалитетно стакло за крајна искра и јасност. уметнички дизајниран да се координира убаво со секој декор на масата. 5.5"H x 3.1"W x 3.1" D. машина за миење Садови безбедно. Комплетирајте го изгледот со додатоци за координативна маса од Барски. Најдобро европско квалитетно стакло за крајна искра и јасност. уметнички дизајниран да се координира убаво со секој декор на масата. 5.5"H x 3.1"W x 3.1" D. машина за миење Садови безбедно. Комплетирајте го изгледот со додатоци за координативна маса од Барски. Барски Ад. е лидер во индустријата за кристали и стакло повеќе од две децении. Нашата основна репутација за обезбедување на потрошувачот со најквалитетна стока со најисплатливи цени е во тек. Овој декоративен сет од 6 висококвалитетни очила е дел од Колекцијата На Маси Барски која беше омилена на сите времиња. Уметнички дизајниран за убаво координирање со секој декор на масата. Бидете сигурни овој сет од 6 хајбол ќе даде изјава за елеганција, со што ќе го смени амбиентот од наједноставната афера во луксузен настан.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат