0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Syihah 4PCS приколка Hubcaps и лежишта со маснотии, 1,98 приколка оска капаче за прашина со приклучоци за маснотии за лежишта за влечење на кампери за камиони

Syihah 4PCS приколка Hubcaps и лежишта со маснотии, 1,98 приколка оска капаче за прашина со приклучоци за маснотии за лежишта

DEN 159.84
Достапно за нарачка

Залиха

[Висок квалитет] : Капакот за лежиште на приколката е изработена од висококвалитетна челична плоча со галванизирана површина за да го продолжи својот животен век. Можете да го користите без никакви грижи. [Ефективни додатоци за приколка] : Капаците за оска на приколката се дизајнирани да ја заштитат оската на приколката од прашина, маснотии за да се спречи 'рѓа и како додаток на возилото. [Едноставен уред за инсталација] : Капаците за масло од оската се дизајнирани со отстранливи гумени приклучоци за лесна употреба, инсталација и одржување, плус треба да внимавате да ги допрете на своето место со блок од дрво и чекан или гума. [Издржливост] : Овие капачиња за прашина од приколка се изработени од висококвалитетен јаглероден челик и гума со галванизирана површина, кои се посилни и потрајни од другите капачиња за прашина, помалку деформација и анти 'рѓа и ќе обезбедат долга услуга за вашите трактори. [Широк спектар на апликации] : Овие Hubcaps на приколката ви помагаат да ги заштитите лежиштата на вашите тркала со спречување на остатоци од вода, воздух и патишта да влезат во лежиштата и да ја нарушат маснотијата. [Висок квалитет] : Капакот за лежиште на приколката е изработена од висококвалитетна челична плоча со галванизирана површина за да го продолжи својот животен век. Можете да го користите без никакви грижи. [Ефективни додатоци за приколка] : Капаците за оска на приколката се дизајнирани да ја заштитат оската на приколката од прашина, маснотии за да се спречи 'рѓа и како додаток на возилото. [Едноставен уред за инсталација] : Капаците за масло од оската се дизајнирани со отстранливи гумени приклучоци за лесна употреба, инсталација и одржување, плус треба да внимавате да ги допрете на своето место со блок од дрво и чекан или гума. [Издржливост] : Овие капачиња за прашина од приколка се изработени од висококвалитетен јаглероден челик и гума со галванизирана површина, кои се посилни и потрајни од другите капачиња за прашина, помалку деформација и анти 'рѓа и ќе обезбедат долга услуга за вашите трактори. [Широк спектар на апликации] : Овие Hubcaps на приколката ви помагаат да ги заштитите лежиштата на вашите тркала со спречување на остатоци од вода, воздух и патишта да влезат во лежиштата и да ја нарушат маснотијата. Материјал : Челик, гума Овие капачиња од прашина се изработени од гума со врвен квалитет за долг живот, се потрајни и отпорни на абење и солза и имаат добар заптивка за да спречат влегување во вода и прашина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат