0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кампување хамак двоен и единечен преносен хамак со ленти од дрвја, лесен најлон падобран хамаки за кампување додатоци за опрема за ранец на отворено, патување, пеша

Кампување хамак двоен и единечен преносен хамак со ленти од дрвја, лесен најлон падобран хамаки за кампување додатоци за опрема

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Easy Set Sup & Use : Секој хамак доаѓа со едноставна конструкција, преносен хамак може да се постави во насекаде затворено и на отворено за 1-2 мин. И, можете само да легнете да уживате во слободното време во хамак откако ќе ја обесивте хамакот. Лесен и компактен : Со малата прицврстена вреќа, можете да земете хамак насекаде каде што сакате и да не се грижите колку е тежок хамакот. Преносен камп за кампување е многу лесно да се носи со вашиот ранец за кампување, патување, пешачење и други активности на отворено. Трајни и удобни : Направено од силен и мек 210 T материјал од падобран ткаенина, камп за кампување е дише, анти-фрајски и анти-сочувства. Лесно е да се исчисти и да се исуши брзо откако ќе се навлажни. Со висококвалитетното кампување со падобран може да има до 500lb (226. 80 кг). Прилагодливи ленти за дрво : Две прилагодливи ленти со дрвја со должина од 10 стапки со 5+1 јамки за прицврстување, кои го прават лежалка поудобна да виси на дрвото и да го задржи дрвото од оштетување со заклучени јажиња. ПРЕМИУМ УСЛУГИ И РАБОТНИ РАБОТНИЦИ : Ако имате какви било прашања во врска со Хамак, Ве молиме слободно посетете се во Грасман со испраќање пораки на. Ветуваме дека ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Easy Set Sup & Use : Секој хамак доаѓа со едноставна конструкција, преносен хамак може да се постави во насекаде затворено и на отворено за 1-2 мин. И, можете само да легнете да уживате во слободното време во хамак откако ќе ја обесивте хамакот. Лесен и компактен : Со малата прицврстена вреќа, можете да земете хамак насекаде каде што сакате и да не се грижите колку е тежок хамакот. Преносен камп за кампување е многу лесно да се носи со вашиот ранец за кампување, патување, пешачење и други активности на отворено. Трајни и удобни : Направено од силен и мек 210 T материјал од падобран ткаенина, камп за кампување е дише, анти-фрајски и анти-сочувства. Лесно е да се исчисти и да се исуши брзо откако ќе се навлажни. Со висококвалитетното кампување со падобран може да има до 500lb (226. 80 кг). Прилагодливи ленти за дрво : Две прилагодливи ленти со дрвја со должина од 10 стапки со 5+1 јамки за прицврстување, кои го прават лежалка поудобна да виси на дрвото и да го задржи дрвото од оштетување со заклучени јажиња. ПРЕМИУМ УСЛУГИ И РАБОТНИ РАБОТНИЦИ : Ако имате какви било прашања во врска со Хамак, Ве молиме слободно посетете се во Грасман со испраќање пораки на. Ветуваме дека ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние произведуваме висококвалитетни хамакови и други спортски и производи на отворено, со години. Нашите производи се добро изработени и сакаме да донесеме повеќе премија производи за вас. Ние сакаме нашиот бренд да стане име на облека.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат