0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Централни прстени за перформанси на кола - 87,1 до 78,1 црни најлонски хубрики - компатибилен со Chevy 1500 Yukon Escalade Savana 1500 Tahoe GMC со 78,1 mm Hub со возила со употреба на тркала со 87,1

Централни прстени за перформанси на кола - 87,1 до 78,1 црни најлонски хубрики - компатибилен со Chevy 1500 Yukon Escalade Savana

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Централните прстени на центри на центри за перформанси на кола се изработени од висока јачина на затегнување, најлон отпорен на хемикалии. Хубриките ќе помогнат да се елиминираат вибрациите што може да се појават кога вашето тркало не е совршено центрирано околу центарот на возилото. Внатрешен дијаметар : 78,1мм → Дијаметарот на центарот на вашето возило мора да одговара на оваа големина. Надворешен дијаметар : 87,1мм → Центарот за тркала мора да биде оваа големина. Компатибилен со Chevy 1500 Yukon Escalade Savana 1500, Tahoe GMC. Компатибилен со тркала за гориво од 87,1мм, Центар, Црн носорог, тркачки тркала и повеќе. Централните прстени на центри на центри за перформанси на кола се изработени од висока јачина на затегнување, најлон отпорен на хемикалии. Хубриките ќе помогнат да се елиминираат вибрациите што може да се појават кога вашето тркало не е совршено центрирано околу центарот на возилото. Внатрешен дијаметар : 78,1мм → Дијаметарот на центарот на вашето возило мора да одговара на оваа големина. Надворешен дијаметар : 87,1мм → Центарот за тркала мора да биде оваа големина. Компатибилен со Chevy 1500 Yukon Escalade Savana 1500, Tahoe GMC. Компатибилен со тркала за гориво од 87,1мм, Центар, Црн носорог, тркачки тркала и повеќе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат