0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Обединети пацифички индустрии C475303 1947-55 Chevrolet Cap Cap, 1 пакет

Обединети пацифички индустрии C475303 1947-55 Chevrolet Cap Cap, 1 пакет

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

За камион 1947-55 Chevrolet/GM 1/2 тон. Лиценциран производ за реставрација на ГМ. Полирана капа од не'рѓосувачки челик. Црно кршен жито материјал како оригинал. Автомобилски-hubcaps. Автомобилски-hubcaps. Висококвалитетните, класични центри на Јунајтед Пацифик се точни периоди, капачиња за замена на центри за вашите класични, антички и реставрациони проекти. Овие капаци на центри доаѓаат во најразлични стилови, скрипти и дизајни за да одговараат на оригиналниот изглед на вашето возило.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат