0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Волови Алатки 3лб Клуб Чекан

Волови Алатки 3лб Клуб Чекан

DEN 671.84
Достапно за нарачка

Залиха

Дизајниран за тешка впечатлива работа. Рачката за држење што не се лизга со намалување на ударите ги намалува вибрациите и обезбедува удобност за целодневна употреба. Големото впечатливо лице ја подобрува точноста. Фалсификуваната, едноделна челична конструкција обезбедува зголемена цврстина и издржливост. Изработени од висококвалитетен челик. Опсегот На Алатки За Рачни Волови Е роден во 1974 година во Австралија и беше лансиран под брендот ВОЛОВИ во ВЕЛИКА британија на почетокот на 2012 година. Развиени и докажани на Австралискиот пазар, рачните алатки инстинктивно се препознаваат како цврсти, динамични и сигурни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат