0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бетонекс Пластични Калапи Бетонски Комплет Поплочување На Дворот Мувла 4 парчиња Тула-Голем Убав Производител На Патеки Однапред Изработени Бетонски Калапи и Фор?

Бетонекс Пластични Калапи Бетонски Комплет Поплочување На Дворот Мувла 4 парчиња Тула-Голем Убав Производител На Патеки Однапред

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

€ 100% КВАЛИТЕТ? Прекрасните Пластични Калапи Бетонски Комплет од 4 парчиња Калапи За Патеки Од Бетонски плочки кои имитираат голем Крин. ДАЛИ ТОА ГО ПРАВИТЕ САМИ ? Голема повеќекратна Употреба Голем Двор Поплочување Тули Мувла направете свој поплочувач отскочни камења! Можете да направите чекор камења, Камен Поплочувач,камен од тули, патека градина цемент пешачка патека. Големина На Големи Убави Префабрикувани Бетонски Калапи-11,8 ""х 11,8" "х 1.18 "" (30 х 30 х 3 см). 4 парчиња Градинарски цементни калапи имаат површина-0,4 квадратни метри. Е ЛЕСНО ДА СЕ НАПРАВИ ? Цемент Патмејкер Бетонски Мувла-Лесно да се направи. Едноставна инструкција. МУВЛА за отскочна штица може да произведе повеќе од 500 плочки за камења за мачки за градинарска патека. ● СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК ? Не ви треба искуство за да направите Пластична Мувла Од Тули Бетонски Калапи. Бетонскиот Калап За Патмејкер има едноставни упатства. Со таков цемент ф ормс Камен Поплочувач Мувла пешачка Патека мувла можете да произведувате многу убави Градинарски Тули Отскочни Камења. Можете да го користите за да направите Цемент Бетонски Калапи и Форми за вашата градина. ДАЛИ Е НАПРАВЕНО ВО УКРАИНА ? Цементни Големи Калдрма Калапи за Бетон Еднократно Може да се користат за лиење гипс и бетон. Со Печат За Пешачки Патеки (фунда де цементо, хормигон молде) се изработени ОД абс пластична дебелина 2,9-3 мм. € 100% КВАЛИТЕТ? Прекрасните Пластични Калапи Бетонски Комплет од 4 парчиња Калапи За Патеки Од Бетонски плочки кои имитираат голем Крин.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат