0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2022 2023 Сибирски Хаски Календар-Раса На Кучиња Месечен Ѕиден Календар - 12 х 24 Отворена-Дебела Хартија Без Крварење-Подарок-Календар За Планери На Академски Наставниц?

2022 2023 Сибирски Хаски Календар-Раса На Кучиња Месечен Ѕиден Календар - 12 х 24 Отворена-Дебела Хартија Без Крварење-Подарок-Календар

DEN 255.84
Достапно за нарачка

Залиха

Оригиналниот сибирски календар за раса на кучиња хаски! НАПРАВЕНО ВО САД СО ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН НА СОДРЖИНА и ФОТОГРАФИЈА - Со најдобрите сибирски хаски фотографи на планетата. Секоја од месечните страници содржи минати и идни датуми за референцирање за планирање и следење на вашите месечни цели + календар за бонус месеци за вашата долгорочна стратегија и планирање. ВКЛУЧЕН Е БОНУС СЕПТЕМВРИ - 22 ДЕКЕМВРИ - Висечки месечен ѕиден календар од СЕПТЕМВРИ 2022 ГОДИНА-ДЕКЕМВРИ 2023 година. Квадратен календар на прекрасни Сибирски Хаски е идеален за создавање удобен изглед во домот и канцеларијата. Големина Затворена : 12 W x 24 H, Големина Отворена : 12 w x 24 H. ГОЛЕМИ НЕПРИКОСНОВЕНИ БЛОКОВИ ЗА ПИШУВАЊЕ-Големи, неповредени дневни блокови обезбедуваат многу простор за вашите белешки, идеи, мисли и многу повеќе. Секој блок е 1,625 х 1,625, Фазите На Месечината и празниците се наведени во блокот. Се истакнуваат федералните Празници. ПРЕМИУМ ХАРТИЈА - секој од нашите мали сериски календари на Сибирски хаски ја користи најгустата хартија во својата класа. Нашите занаетчии ги произведуваат овие премиум бонус месец 2023 сибирски хаски календари со слики од сибирски Хаски со висока дефиниција и ги печатат токму овде во Сад користејќи мастила со највисок квалитет и Еколошки Американска хартија од одговорни извори. Оригиналниот сибирски календар за раса на кучиња хаски! НАПРАВЕНО ВО САД СО ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН НА СОДРЖИНА и ФОТОГРАФИЈА - Со најдобрите сибирски хаски фотографи на планетата. Секоја од месечните страници содржи минати и идни датуми за референцирање за планирање и следење на вашите месечни цели + календар за бонус месеци за вашата долгорочна стратегија и планирање. ВКЛУЧЕН Е БОНУС СЕПТЕМВРИ - 22 ДЕКЕМВРИ - Висечки месечен ѕиден календар од СЕПТЕМВРИ 2022 ГОДИНА-ДЕКЕМВРИ 2023 година. Квадратен календар на прекрасни Сибирски Хаски е идеален за создавање удобен изглед во домот и канцеларијата. Големина Затворена : 12 W x 24 H, Големина Отворена : 12 w x 24 H. ГОЛЕМИ НЕПРИКОСНОВЕНИ БЛОКОВИ ЗА ПИШУВАЊЕ-Големи, неповредени дневни блокови обезбедуваат многу простор за вашите белешки, идеи, мисли и многу повеќе. Секој блок е 1,625 х 1,625, Фазите На Месечината и празниците се наведени во блокот. Се истакнуваат федералните Празници. ПРЕМИУМ ХАРТИЈА - секој од нашите мали сериски календари на Сибирски хаски ја користи најгустата хартија во својата класа. Нашите занаетчии ги произведуваат овие премиум бонус месец 2023 сибирски хаски календари со слики од сибирски Хаски со висока дефиниција и ги печатат токму овде во Сад користејќи мастила со највисок квалитет и Еколошки Американска хартија од одговорни извори. Доставување родителска среќа за миленичиња повеќе од дваесет години со практично испорака 100+ раса специфични календари за кучиња ширум светот, истовремено обезбедувајќи животите на животните со ризик да се подобрат низ целата земја-Мегакалендари.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат